Error:
  • The page you are trying to access does not exist.

Замовити безкоштовну консультацію

Під "Безкоштовної консультацією" мається на увазі - * первинне рішення Вашої проблеми, із зазначенням правильного напрямку і алгоритму дій щодо її вирішення.

Новини

Індекс інфляції в Україні за травень 2016 року
    Індекс інфляції в Україні за травень 2016 року
Індекс інфляції в Україні за квітень 2016 року
  Індекс інфляції в Україні за квітень 2016 року скла
Індекс інфляції в Україні за березень 2016 року
               Індекс інфляції в Укр

Про компанію

лучшие диеты
спасибо ozarenie.info за авто.
Компания Сансити

ТОВ «СПМ-КОНСАЛТИНГ ГРУП» є однією з найбільш динамічно розвиваючихся компаній на ринку. Яка спеціалізується на представлені професійних консультаційних послуг в фінансовій та юридичні сферах та гарантує повну конфіденційність.


Працівники компанії (ревізори, податківці, аудитори, юристи, і ін.) мають унікальний, багатолітній досвід роботи з бюджетними установами, контролюючими органами, банками, промисловими підприємствами, будівельними організаціями, фінансовими установами, представництвами іноземних компаній і органами судової системи.
За час роботи, наша компанія не отримала жодної претензії ні від клієнтів, ні від регулюючих (контролюючих) органів.
Зміна владі і економічна ситуація в країні, постійні перевірки контролюючих органів, кабальні вимоги законодавства України, і тому подібне, вимагають від бізнесу постійних пристосувань. За таких умов, компанія не здатна конкурувати навіть на українському ринку, не здатна самостійно налагодити і ефективно реалізувати бізнес-процеси, що приводить до зменшення оборотних коштів, нарощуванню кредитних зобов'язань і скорочення кадрового потенціалу.


Враховуючи особливості ведення бізнесу в Україні, ми сприятиме реанімації Вашої компанії. Ми проаналізуємо будь-яку проблемну ситуацію і надамо ґрунтовні пропозиції (усні та письмові) відносно швидшого і успішнішого її рішення. Ми допоможемо оптимізувати Ваш бізнес на законних підставах і розкрити потенціал Вашої компанії.

home house

Адрес:

м. Київ:

вул. Інститутська, 28, оф. 8 Б

phone

Телефон:

(044) 384-02-45

email

Електрона адреса:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype:

cpmconsult

: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.
Яндекс.Метрика